Strona korzysta z ciasteczek (cookies) do przechowywania bieżących ustawień. Nie gromadzi żadnych danych personalnych ani poufnych. Ustawienia ciasteczek mogą zmienić państwo w swojej przeglądarce internetowej.

Grzybobranie 04.10.2019 r.

Jesień to ulubiony czas na spacery po lesie, a grzybobranie to doskonały sposób obcowania z przyrodą, dlatego też w miniony piątek grupa Mieszkańców wybrała się do pobliskich lasów na poszukiwania grzybów. Na naszej drodze znalazły się też oczywiście muchomory, ale je uwieczniliśmy tylko na zdjęciu. :) Z pełnymi koszami i wiadrami, zadowoleni wróciliśmy do Domu na przyrządzanie przeróżnych dań. 

Zajęcia kulinarne

W środę - 2 października na korytarzach Naszego Domu niósł się zapach rumianych placuszków. Od samego rana zakasaliśmy rękawy i zabraliśmy się do smażenia, chętnych do degustacji nie brakowało!

Spotkanie z Panem Jerzym Napierałą - 30.09.2019 r.

W dniu 30 września w Naszym Domu miały miejsce bardzo ciekawe odwiedziny, Pana Jerzego Napierały, fotografa i miłośnika przyrody. Pan Jerzy opowiedział Nam w jaki sposób fotografuje i filmuje leśne zwierzęta.Pasjonat swoimi opowieściami promuje bogactwo przyrody i w ciekawy sposób opowiada o swoich doświadczeniach w kontaktach z jeleniami, dzikami, czy min. wilkami. Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją pasją i zapraszamy ponownie. 

Spotkanie z salezjanami

 

W sobotę 28 września Naszych Mieszkańców odwiedził ks.Darek wraz z młodzieżą, która szybko zyskała sympatię Naszych Podopiecznych. Radosne śpiewy i pozytywna energia niosły się na terenie całego Domu i na pewno długo pozostaną w naszych sercach. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny.

Pożegnanie lata

Lato się skończyło! Nie ma co się smucić, ponieważ koniec najcieplejszej pory roku oznacza jego huczne pożegnanie. Wspólnie z Mieszkańcami przy dobrej muzyce i konkursach lato pożegnali uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy z Nakła nad Notecią, oraz Dom Pomocy w Srebrnej Górze.

strona: 1 2 3 ... 57 58 59