Strona korzysta z ciasteczek (cookies) do przechowywania bieżących ustawień. Nie gromadzi żadnych danych personalnych ani poufnych. Ustawienia ciasteczek mogą zmienić państwo w swojej przeglądarce internetowej.

Baśniowy ambaras - 20.01.2020 r.

Dzisiejszego poranka mieliśmy okazję przenieść się do świata baśni, a to wszystko dzięki dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Sadkach. Pełne kolorowych postaci, takich jak krasnoludki oraz księżniczki przedstawienie wywołało wiele uśmiechu i radości na twarzach Naszych Mieszkańców. Z całego serca dziękujemy za umilenie nam tego dnia.

8 stycznia miały miejsce w Naszym Domu bardzo miłe odwiedziny. Wraz z Panią Jolantą Gacą zawitała do Nas młodzież ze Szkoły Podstawowej z Potulic. Ich radosny, donośny śpiew, a także recytacja wierszy wprowadziła wszystkich w dobry nastrój, a także chwile wzruszeń. Bardzo dziękujemy za odwiedziny.

Koncert Noworoczny

Nowy Rok przywitaliśmy bardzo śpiewająco, a to wszystko dzięki występowi Pana Jurka Paterskiego, który dzięki swojej charyzmie i energii zaangażował do śpiewania i wspólnej zabawy wszystkich zgromadzonych. 

Koncert Chóru Semper Fidei

W dniu 5 stycznia br. w Kaplicy Naszego Domu odbył się uroczysty koncert Chóru Semper Fidei – działającego przy Parafii Św. Stanisława BM z Nakła nad Notecią – pod kierunkiem Pani Mirosławy Maison. Piękne kolędy i pastorałki w wykonaniu Chóru wprowadziły nas w przededniu Święta Objawienia Pańskiego w niesamowity świąteczny nastrój. Msza Święta, odprawiona w tym dniu została przez Ks. Michała Adamczyka – Proboszcza Parafii Św. Wawrzyńca. Służbę liturgiczną ołtarza sprawowali wolontariusze z Koła Caritas przy Szkole Podstawowej nr 2 w Nakle pod opieką Pani Katarzyny Dobosz, którzy przygotowali również specjalne życzenia noworoczne dla Mieszkańców Domu. Przekazane anioły, wykonane własnoręcznie przez wolontariuszy oraz przepięknie wyśpiewane życzenia przez Amelię Kubińską, dodały całemu wydarzeniu jeszcze więcej niesamowitych wrażeń. Wszystkim, którzy zaangażowani się w przygotowanie tej uroczystości – w imieniu Mieszkańców i Pracowników Domu oraz swoim własnym bardzo dziękuję.

Kolęda

3 stycznia z wizytą duszpasterską do pokoi Mieszkańców przybyło 2 księży. Z całego serca dziękujemy ks. Igorowi Wichrowskiemu oraz ks. Wikariuszowi Dominikowi Krawczakowi. Dla Naszych Mieszkańców było to szczególne przeżycie, poświęcone nie tylko modlitwie, ale również osobistej rozmowie.

strona: 1 2 3 ... 62 63 64