Strona korzysta z ciasteczek (cookies) do przechowywania bieżących ustawień. Nie gromadzi żadnych danych personalnych ani poufnych. Ustawienia ciasteczek mogą zmienić państwo w swojej przeglądarce internetowej.

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
UL.PARKOWA 8
89-100 NAKŁO NAD NOTECIĄ
POWIAT NAKIELSKI
WOJEWÓDZTWO KUJAWSKO-POMORSKIE

tel. 52 386 77 01       fax. 52 385 46 71

e-mail: sekretariat@dps-naklo.org
www.dps-naklo.org

NIP: 558 17 41 857
REGON: 093218554





DYREKTOR
mgr Ewa Kistowska

e-mail:ewa.kistowska@dps-naklo.org
tel.  52 386 77 05




GŁÓWNA KSIĘGOWA
mgr Joanna Olszewska

e-mail: joanna.olszewska@dps-naklo.org
tel. 52 386 77 09




KIEROWNIK DZIAŁU TERAPEUTYCZNO-OPIEKUŃCZEGO
mgr Iwona Bąk

e-mail: iwona.bak@dps-naklo.org
tel. 52 386 77 08




KIEROWNIK DZIAŁU OBSŁUGI GOSPODARCZEJ
mgr Jerzy Dubiel

e-mail: jerzy.dubiel@dps-naklo.org
tel. 52 386 77 01




SZEF KUCHNI
Jarosław Manikowski

e-mail: jaroslaw.manikowski@dps-naklo.org
tel. 52 386 77 07




NUMERY KONTAKTOWE
(DZIAŁY I STANOWISKA PRACY)




SEKRETARIAT
Stanowisko ds. obsługi kancelaryjnej
Beata Światłowska
e-mail: beata.swiatlowska@dps-naklo.org
tel. 52 386 77 01
fax. 52 385 46 71





KADRY
Katarzyna Olszewska
e-mail: katarzyna.olszewska@dps-naklo.org
tel. 52 386 77 02




STARSZY SPECJALISTA PRACY SOCJALNEJ
mgr Elwira Szcześniak
e-mail: elwira.szczesniak@dps-naklo.org
tel. 52 386 77 10



 INSTRUKTOR DS. KULTURALNO-OŚWIATOWYCH
mgr Magdalena Hulaj
e-mail: magdalena.hulaj@dps-naklo.org
tel. 52 386 77 38




DIETETYK/ZAOPATRZENIOWIEC
Katarzyna Nowak
e-mail: katarzyna.nowak@dps-naklo.org
tel. 52 386 77 04




TERAPEUCI ZAJĘCIOWI
e-mail: terapia@dps-naklo.org
tel. 52 386 77 26





REHABILITACJA
tel. 52 386 77 39






GABINET POMOCY DORAŹNEJ
tel. 52 386 77 03